Ręcznie farbowana wełna Dream Team – poznajcie zalety

Ręcznie farbowana wełna Dream Team

Jeśli jesteście miłośnikami dziewiarstwa i kochacie oryginalność musicie znać produkt, jakim jest ręcznie farbowana wełna Dream Team. Wełna jest barwiona przez panią Martę Wolską z firmy Zagroda i zachwyca  bogactwem kolorów oraz swoją niepowtarzalnością. Możecie mieć pewność, że jeśli zrobicie z niej szal lub chustę, nikt inny nie będzie posiadaczem identycznego wyrobu. A przy tym otulicie się czymś niezwykle miękkim i miłym w dotyku. Ręcznie farbowana wełna jest idealna również dla osób o wrażliwej cerze, ponieważ jest niezwykle delikatna dla skóry. Świetnie nadaje się również do robienia letnich, delikatnych sweterków i wdzianek. Za co więc kochać wełnę ręcznie farbowaną?

– za jej niepowtarzalność
– za miękkość i delikatność
– za bogactwo kolorów
– za wysoką jakość

Red Button oferuje włóczki Dream Team w trzech grubościach:
  1. Lace Dream to 100% wełna merino superwash nadająca się na ażurowe chusty, szale i inne dzianiny. Bardzo wydajna, na chustę średniej wielkości wystarczy jeden motek (100 g – 600 metrów).
  2. Włóczka Sock Dream to mieszanka wełny 75% oraz poliamidu 25%. W 100 gramach jest 420 metrów przędzy. Sock dream nadaje się na chusty, szale, czapki, sweterki, skarpety. Zalecana temperatura prania to 30 stopni Celsjusza.
  3. Merino Dream to 100% wełna merino superwash. W motku 100 g znajduje się 310 metrów włóczki. Nadaje się na grubsze chusty, szale, czapki, sweterki. Miękka i miła dla skóry, zalecane pranie w temperaturze 30 st.C.
Włóczki ręcznie farbowane charakteryzują się tym, że każdy motek może nieznacznie różnić się odcieniem. Przy większych dzianinach zaleca się dziergać równocześnie z dwóch motków, zmieniając motek co 2,4 lub 6 rzędów (okrążeń).
Ręcznie farbowana wełna to świetny wybór. Zapraszamy do naszego sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *